„Úspěchů dosahujeme společně.“

Už od roku 1991 vedu lidi. Mám zkušenosti z prosperující firmy a současně i z pozice předsedy fotbalového klubu a vedoucího mládežnického mužstva. Dobře vím, že základem úspěchu je skvělý tým, ať už děláte cokoliv. Proto jsem moc rád, že dnes řídím perfektně sehranou partu zkušených profesionálů, s jejichž pomocí vám společně najdeme to nejlepší řešení v oblasti financí i realit.

O mně

Již od roku 2016 plním vaše cíle v oblasti financí a realit. Držím všechny důležité profesní licence a starám se o zpracování veškerých klientských objednávek. Díky své cílevědomosti a pracovnímu zápalu dnes stojím v čele obchodního místa OK Point v Prostějově. Jako dlouholetý hráč fotbalu vím, že základem úspěchu je skvělý tým. Proto mě těší, že jsem se hned po škole stal součástí perfektně sehrané party zkušených profesionálů, s jejíž pomocí najdeme to nejlepší řešení i pro vás.

Podívejte, kdo vám pomůže splnit vaše cíle

Petr Dadej

manažer/konzultant senior

Petr je můj bývalý klient, kterému jsem pomáhal s nákupem bytu v Olomouci. Komplexní finanční plán vyšel na jedničku, a tak se o tuto oblast začal aktivně zajímat. Brzy zjistil, že naše práce dává smysl po všech stránkách – a přidal se do týmu. I Petr je celoživotní sportovec, závodně hrál florbal a dnes trénuje prvoligové družstvo žen. Oceňuji na něm naprostou samostatnost a obrovskou pracovitost. Má nejvyšší ambice a postupně je naplňuje.

Zuzana Macíková

asistentka

Zuzana je polyglot a plynule ovládá angličtinu i španělštinu. Naše spolehlivá kolegyně si právě užívá mateřskou dovolenou se svým vytouženým Tadeáškem, ale už se nemůžeme dočkat, až se vrátí.

Martin Šlajs, 

reprezentant

Moje krev, má pravá i levá ruka. S otcem spolupracuji od samotného začátku a byl to právě on, kdo mě naučil, že je potřeba v týmu táhnout za jeden provaz, ať už děláte cokoliv. Mou inspirací jsou také jeho zkušenosti s vedením lidí nejen z prosperující firmy, ale současně i z pozice předsedy fotbalového klubu a vedoucího mládežnického centra.

Láká vás náročný, ale nesmírně zajímavý obor financí? Rád vám dám příležitost v něm uspět. Pro naši novou VIP kancelář OK POINT hledáme asistentky/asistenty a vedoucí/vedoucího kanceláře.

Reference​

Co o mně říkají klienti, kteří už za vás prověřili moje služby?

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit, jak naložit se svými financemi? Chcete pomoci dosáhnout na vlastní bydlení či co nejvýhodněji prodat nemovitost? Anebo vás zajímá něco jiného? Napište mi přes kontaktní formulář. Ozvu se obratem.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s naším Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.
Monitorovaná linka pro investiční služby
731 537 674
Provoz linky: po–pá 9.00–16.30

Sídlo

Hlaváčkovo nám. 217/1
796 01 Prostějov